Švabinský Max (Kroměříž 1873 - 1962 Praha)
Podobizna nymburského cukrovarníka Hanuše Karlíka, signováno a datováno vlevo dole M. Švabinský 1923, tuš a akvarel/papír, 39,5 x 34 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |